РЕГИЈА ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА

пет, 26.05.:

Akcija za akcije ide dalje ?

Juče, 25. 05. (datum koji nam je ostao u stalnoj uspomeni) poslanici skupštine republike Srbije su odbili predloge zakona o podeli besplatnih akcija zaposlenima u javnom sektoru.
     Kako rekoše neki od anketiranih o ''Velikom sinu naših naroda i narodnosti'' da nas je toliko zadužio da mu to ne smemo zaboraviti, mislim da su i nas , zaposlene u javnom sektoru isto tako juče zadužili ''narodni'' poslanici u republičkoj skupštini.
     Naime, oglušivši se o želje svojih birača, juče su pokazujući partijsku disciplinu i sebi svojstvenu tvrdoglavost odbili da izađu u susret svima nama koji smo se nadali da ćemo ostvariti svoje pravo na akcije u javnim preduzećima, sudstvu, školstvu, zdravstvu, organima uprave...te, da izbegnemo silne nepravilnosti vezane za dosadašnju privatizaciju u Srbiji.
     Kako ste verovatno već pročitali u informacijama na glavnoj, ili početnoj strani ovog sajta, nastavak naših aktivnosti se očekuje u ponedeljak, kada će se sastati koordinacioni odbor i razmotiriti dalji plan aktivnosti.
     U koliko ste zaista zainteresovani za akcije, budite spremni i na čvršće korake, kako bismo ostvarili svoja prava, ili namere vezane za ''naše novce''.

sindikat.telekoma@telekom.yu