РЕГИЈА "ЦЕНТАР"

21.06.07.:

У ИВАЊИЦИ ПРЕЗЕНТАЦИЈА VSAT МРЕЖА

У организацији Дирекције за међународне услуге, јуче 25.06. је на Сателитској Станици у Приликама код Ивањице представљен пројекат VSAT мрежа. Предавачи, господин Јовичић, господин Миловановић, и господин Штрангар из Телекома, као и господин Тауб, наш специјални гост, су присутним колегама из разних дирекција наше фирме, говорили о историјату сателитских комуникација, концепту VSAT мрежа, пројекту IVA 04, као и производима који су за ову врсту услуга непходни и услугама ове врсте у свету.

Бројна питања везана за ове врсте услуга су присутнима, до детаља разјаснила нејасноће у вези са ценама услуга, пакетима услуга, као и техничким детаљима везаним за однос према корисницима!

Комплетна презентација у електронском облику може се наћи у Дирекцији за услуге, а наши запослени је могу добити и у својим радним целинама!

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu