РЕГИЈА "ЦЕНТАР"

14.08.07.:

У Чачку на регионалној седници СТС обављене припреме за седницу ИО

10.08. 2007. у Чачку је одржана седница региналног одбора нашег синдиката, којој су присустововали и председник синдиката, председник ИО и генерални секретар СТС-а. Присутни синдикалци са регије - Централна Србија, дискутовали су о проблемима на нашим просторима, али и о предстојећој седници ИО, за коју је дневни ред веома обиман и подразумева решавање бројних текућих питања.

Активности је у нашем синдикату овог лета било заиста пуно, иако је сезона годишњих одмора. Стиче се утисак да наши активисти нису имали прилике да предахну током лета и да се радило заиста ''пуном паром''. Отуда и разлог за ведрији поглед у наступајући период и нада да ће тај рад показати и бројне позитивне ефекте за све чланове СТС-а, али и остале запослене у Предузећу.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu