РЕГИЈА "ЦЕНТАР"

18.01.08.:

У СУСРЕТ СЕДНИЦИ ПРЕДСЕДНИШТВА СТС

Синдикално руководство , регије ''Центар'' , нашег синдиката је на јучерашњој седници у Крушевцу обавило припреме за састанак председништва СТС.

Дуги и исцрпни разговори о транзицији и ономе што очекује наше раднике у наредном периоду, били су прилика да се укаже на неопходност још озбиљнијег рада и начин предузимања енергичнијих корака у преговорима са пословодством.
Наиме, проблеми са којима се запослени у Телекому већ суочавају, као и неизвесност у вези са приватизацијом наше фирме, нужно нас тера да схватимо важност синдикалне борбе у заштити својих права. Једино максимално ангажовање свих синдикалаца, а не само руководства, може нам ојачати снагу у борби која предстоји.

Ма како ово некоме апсурдно звучало, сем синдиката,не постоји друга институција, која може помоћи да се овај период, пун искушења преброди на најбезболнији начин !

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu