РЕГИЈА "ЈУГ"

17.07.08.:

НАСТАВЉЕНА АКЦИЈА ЕДУКАЦИЈЕ ЗАПОСЛЕНИХ
НА ТЕРИТОРИЈИ РЕГИЈЕ „ЈУГ“

Настављена је акција едукације запослених на територији Регије „Југ“, као што је и планирано, тако да су 14. јула у Нишу и 15. јула у Зајечару одржане трибине на тему: “Тржиште капитала у Србији, пословање Београдске берзе и значај удруживања малих акционара“.

Предавање је одржао директор Брокерске куће „PS Broker“ а.д. из Београда, господин Ђуро Бајић. Трибини су присуствовали и председници СО Ниш и СО Зајечар, председник Регије „Југ“ и председник Извршног одбора Синдиката Телекома „Србија“.

Поред запослених у „Телеком Србија“а.д., интересовање су показали и запослени у ЈП ПТТ-у саобраћаја „СРбија“. Присутни су имали низ питања за предавача и надамо се да смо их увели у основна знања на теме које су нове у нашем друштву и које ће у наредним месецима бити актуелне.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu