СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА", РЕГИЈА СЕВЕР

07.10.08.:

ПРЕЗЕНТАЦИЈА УДРУЖЕЊА ВЛАСНИКА АКЦИЈА
„ТЕЛЕКОМ СРБИЈА“ а.д. У НОВОМ САДУ

На позив потпредседника Удружења монтера за телекомуникациону мрежу у ИЈ Нови Сад Андрије Наса, у понедељак 06.10.2008. године, презентацију Удружења власника акција „Телеком Србија“ а.д. одржали су председник Синдиката Телекома „Србија“ Мирослав Јоксимовић и потпредседник Синдиката Телекома „Србија“ Иванко Мандић.

Председник Синдиката Телекома „Србија“ Мирослав Јоксимовић је истакао да је веома важно удружити власнике акција јер је то најбољи начин за заштиту интереса појединачних власника акција. Напоменуо је да Удружење има тим експерата који би саветовали запослене. Позвао је све запослене и раније запослене у „Телеком Србија“ а.д. да се удруже и да не продају своје акције, јер ће своју праву вредност достићи у наредним годинама. Јоксимовић је говорио и о будућим плановима и активностима Удружења и позвао све на активно учествовање у истим.

Информативна служба СТС СО Нови Сад

http://www.sindikat-telekoma.rs  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu