СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА" РЕГИЈА "СЕВЕР"

11.03.09.:

Зборови запослених на регији Север

Током фебруара месеца на регији Север ( И.Ј. Зрењанин, Кикинда, Суботица, Сремска Миторвица, Нови Сад ) у организацији Регионалног одбора Синдиката Телекома „Србија“ одржани су зборови запослених. Гости на зборовима су били потпредседник Синдиката Иванко Мандић, председник Извршног одбора Братислав Антанасковић. Теме су биле горућа питања и проблеми који муче запослене: најава евентуалне приватизације, смањење броја запослених, страх од губитка посла, недовољан број возила, проблеми око регистрације возила, проблем са алатом и материјалом за одржавање приступне мреже итд...

Такође је било речи о неопходности омасовљења Удружења власника акција зарад заједничког интереса. Председник Скупштине Удружења власника акција је искористио прилику и позвао све запослене да приступе Удружењу власника акција и нагласио да једино удружени можемо да сачувамо свој интерес.Сматрамо да је овакав вид комуникације са запосленима управо оно што запосленима треба.

ИНФО СТС