СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА" РЕГИЈА "БЕОГРАД"

27.05.09.:

СО „Београд 1“, СО „Београд 2“ и СО „Дирекција предузећа“ у сарадњи са туристичком агенцијом „Ласта“ организују за своје чланове дводевни излет у

НЕГОТИНСКЕ ПИМНИЦЕ

Неготинске пимнице представљују етнолошки комплекс винских подрума, Грађене су од половине 18. века, углавном од тесаног камена. Сматрају се јединственом атракцијом јер представљају прави мали камени град вина, или како га називају - Српски Свети Стефан. Традиционални начин подизања винограда, резидбе , обраде и прављења вина, као и надморска висина и еколошки чиста средина били су идеално подручје и добра рецептура за најквалитетнија вина.

Полазак: 06.06.2009.

Повратак:07.06.2009.

1.дан: Београд – Неготин (06.06.09.)

Полазак аутобуса у 07.00h са Савског Трга испред Туристичке Агенције ''Ласта'', вошња преко Параћина према Зајечару..Обилазак античког налазишта Фелиx Ромулиана.

Наставак путовања преко Зајечара до Неготина. Долазак у Неготин. Смештај у хотелу ИНЕX КРАЈИНА, собе 1/2 и 1/3 свака соба има ТWC.

Одлазак до ПИМНИЦА, разгледање пимница уз могућност дегустације и куповине вина. Касни ручак уз музички програм и НЕОГРАНИЧЕНО ПИЋЕ (вино). Повратак у хотел у касним вечерњим сатима. Ноћење.

2.дан: Неготин - Београд (07.06.09.)

Доручак. Разгледање Неготина и обилазак у пратњи локалног стручног водича (Мокрањчева кућа, стара црква, нова црква...). Посета породичној винарији - јединој винарији са овог простора која има вина са заштићеним географским пореклом, могућност куповине и дегустације вина. Факултативни одлазак до оближњег засеока. Ручак у хотелу. Полазак за Београд Обилазак локалитета Лепенски вир. Наставак пута преко Голупца и Великог Градиста до Београда.

ЦЕНА АРАНЖМАНА: 500,00 динара

Аранжман обухвата

• 1ПП у хотелу ИНЕX КРАЈИНА

• ручак на Рогљевачким пимницама (качамак, сир, сезонска салата,гулаш ог јунећег и свињског меса,прасеће печење, хлеб, кафа) уз музички и културно - уметнички програм и неограничено пиће ( вино)