РЕГИЈА "БЕОГРАД", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

28.08.11.:

ТАКМИЧЕЊЕ У КУВАЊУ РИБЉЕ ЧОРБЕ

У недељу 28.08.2011. године у Бољевцима надомак Београда СРД Бандар из Бољеваца је организовало такмичење у кувању рибље чорбе .Такмичење је одржано на обали Саве тик уз наутичко село које је изграђено уз помоћ Општине Бољевац.

Синдикат Телекома „Србија“ је имао своје представнике, наиме међу пријављених 25 екипа које су учествовале своје место је нашла екипа Регије Београд, екипа СТС СО Телус као и Јединствени синдикат Телус.

Дружење и добро расположење су били на високом нивоу као и такмичарски дух, а квалитет чорби је био изузетан. Поред нашег Синдиката пријављене су биле и екипе Синдиката Аеродрома Београд, као и две екипе Синдиката немедицинских радника здравства Србије, па је и синдикално дружење добило на значају. Надамо се да ће у будућој акцији бити већи одзив ради доброг дружења као и стварања нових познанстава са другим Синдикатима.

99web: