РЕГИЈА "БЕОГРАД", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

03.04.14.:

ИЗЛЕТ У ПРАГ ЗА ЧЛАНОВЕ СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМ СРБИЈА

ДРУЖЕЊЕ КРОЗ ПУТОВАЊЕ УЗ КУЛТУРНО УПОЗНАВАЊЕ НАМА БЛИСКИХ ЗЕМАЉА ОВЕ ГОДИНЕ ЈЕ ЗАПОЧЕЛО ПОЛАСКОМ ИЗ БЕОГРАДА ПРЕКО МАЂАРСКЕ И СЛОВАЧКЕ КА ПОЗНАТОЈ ДЕСТИНАЦИЈИ- ПРАГ.

Организацију аранжмана су спровели СО Ген.Дирекција,Бгд 1,Бгд 2 и Службе и Сектори,а укључили смо и колеге са Регије БГД.

Са краћим успутним задржавањима у прелепи Праг смо стигли ујутро 20.03 и кренули у обилазак право из аутобуса.

Уз пратњу одличних (изузетних) водича прошарали смо најважнија места у овом граду,а поподне се сместили у наш хотел.

Сутра 21.03 већи део групе је кренуо у посету чувеној бањи Карлове Варy,а по повратку на крстарење Влтавом уз вечеру.

Субота 22.03 је намењена била Дрездену граду кога још зову Фиренца на обалама Елбе,граду уметности и музике.

Дани проведени у Прагу односно слободно време је коришћено за поновну шетњу кроз град,уз обавезне посете пивницама и дегустације светлог и црног пива уз коленице и кобасице.Неко је ишао и у шопинг мада су цене доста јаке,а неко и у музеј пива.

Кренули смо назад у недељу 23.03 око 9 и успут свратили до дворца Штернберг ,па правац у главни град Словачке –Братиславу.

У Братислави нисмо дуго били јер нас је пратила киша,па смо уз договор раније кренули кући где смо стигли ноћу око 2 и 30 ујутро.

Иначе нас је време у Прагу изузетно послужило –право “Прашко пролеће“

Вратили смо се препуни утисака,сувенира и фотографија(делић) у прилогу овог извештаја.