РЕГИЈА "БЕОГРАД" СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

28.08.14.:

ОДРЖАН САСТАНАК ОДБОРА РЕГИЈЕ БЕОГРАД СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Дана 27.08.2014. године , одржан је састанак одбора Регије Београд.

На састанку је после извештаја о раду Регије између две седнице дискутовано о свим темама које су биле и на седници Председништва Синдиката Телекома „Србија“, одржаном протесту против Закона о раду, у коме је учествовао и Синдикат Телекома „Србија“, са састанак представника КСС-а и министра Вулина где је разговарано о Закону о раду, Закону о Синдикатима и другим актуелним темама, тема седнице је била и Фонд за радно-правну заштиту чланова нашег синдиката, где је дат акценат на будућој све већој важности и потреби овог фонда.

Након излагања учесника поменутог састанка, чланови одбора Регије Београд су коментарисали и дискутовали о свим питањима која су покренута. Такође, Председништву Синдиката је дата пуна подршка за све предстојеће активности.

Прошлог месеца Председник Регије и Ген. секретар Синдиката посетили су СО Ваљево и СО Пожаревац где су одржани добро посећени зборови чланова и запослених.