РЕГИЈА "ЦЕНТАР" СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

17.06.15.:

У КРАЉЕВУ ОДРЖАНА СЕДНИЦА РЕГИЈЕ ЦЕНТАР НАШЕГ СИНДИКАТА

Чланови регионалног одбора Синдиката Телекома Србије са подручја централне Србије су у уторак 16. 06. одржали седницу регије.

Непосредан повод овог скупа, било је информисање регионалаца о активностима које се предузимају у овом тренутку, везаним за рад координационог одбора репрезентативних синдиката у Телекому. Наиме наши представници, који су активно укључени у рад овог одбора И имају поуздане информације око најављеног поступка приватизације Телекома, известили су И остале синдикалне активисте о догађајима који нам предстоје, као И о нашим даљим корацима, које би требало са свим члановима да предузимамо.

На седници се осим о овим , за нас најважнијим активностима, разговарало И о текућим проблемима у нашој компанији, као И начину да наш Синдикат чини што боље кораке у заштити својих чланова, али И свих запослених у Телекому Србије.