02.12.15.:

ШОПИНГ У ГРАДУ ТОМПА (МАЂАРСКА) ЗА ЧЛАНОВЕ СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМ "СРБИЈА"

Организована је једнодневна шопинг тура за чланове Синдиката из Београда и Дирекције Предузећа у град Томпа у Мађарској, за куповину хране и кућне хемије.

Полазак је планиран у суботу 12.12.2015. године у 7:00 часова са паркинга за аутобусе код Отвореног тржног центра на Новом Београду.

Повратак је истог дана у вечерњим сатима.

Уколико временски услови буду повољни, у повратку ћемо организовати обилазак центра Суботице у трајању од 2 сата ради одмора.

Путоваћемо са Синдикатом Народне банке Србије, тако да је ово прилика и за дружење.

Цена за чланове Синдиката износи 500,00 динара.

За остале заинтересоване цена је 900,00 динара.

Можете се пријавити најкасније до 9.12.2015. године на мејл: pericak@telekom.rs или на тел. 064/651 3621.

При пријављивању обавезно навести БРОЈ ПАСОША и ЈМБГ ради формирања путне листе.

Имајући у виду да је број места ограничен, предност ће имати чланови који се први пријаве. Уколико се пријави много већи број чланова него што имамо места, организоваћемо у наредном периоду још једно путовање.

Очекујмо још једно пријатно-сврсисходно дружење, и тим поводом срдачно вас поздрављамо.