РЕГИЈА "ЦЕНТАР", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

12.10.16.:

ОДРЖАН САСТАНАК ОДБОРА РЕГИЈЕ ЦЕНТАР СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Одбор регије Центар одржао је састанак дана 28.09.2016. године у Крушевцу.

Састанку су присуствовали и председник Синдиката Мирослав Јоксимовић и председник Регије Београд Небојша Вучинић. Председник Синдиката је упознао све присутне са детаљима састанка који су представници нашег синдиката одржали са пословодством „Телеком Србија“ а.д.. Посебно је истакао захтеве нашег синдиката у вези побољшања материјалног положаја запослених и изнео ставове нашег синдиката о донетој методологији процене радне успешности и њеном евентуалном утицају на зараду, као и о другим питањима од утицаја на положај запослених. Такође, навео је и активности које ће наш синдикат спровести у наредном периоду у циљу побољшања положаја запослених и остваривања захтева синдиката. У дискусији су размењена мишљења и чланови регионалног одбора су навели проблеме са којима се сусрећу запослени на регији Центар и посебно истакли проблем у недостатку радне снаге у појединим организационим целинама. На састанку су договорене активности које ће синдикат предузети ради решавања проблема на регији Центар.