22.02.17.:

СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“ и то СО Генерална дирекција, СО Београд 1, СО Београд 2 и СО ССИДР

организују за своје чланове пролећни излет од 23.03. до 27.03.2017. године за Румунију-Трансилванија по цени од 40 евра по члану синдиката.

Овим путовањем настављамо традиционално дружење наших чланова, а и свих заинтересованих који хоће да нам се придруже на овом специфичном и лепом, а дуго очекиваном путовању у Трансилванију.

Путујемо да би лично завирили у историју о којој смо слушали, а по повратку слушаће наше приче и утиске.

БЛУЕ ТРАВЕЛ WОРЛД Д.О.О
Трг Републике 1-3, Смедерево
Тел: 026/672-120; 062/768-898
bluetravelsd@gmail.com
www.bluetravel.rs

ТРАНСИЛВАНИЈА

5 ДАНА – АУТОБУСОМ
Пакет аранзман: смештај и превоз

1 ДАН - Полазак

Полазак аутобуса у 21.00 х са паркинга преко пута »Бувље пијаце« на Новом Београду, угао улица Јурија Гагарина и Антифашистичке Борбе. Наставак путовања: Темишвар - Арад - Дева - Сибиу - Сигишоара.

2 ДАН

Пре подне долазак у Сигишоару (Сигхиşоара), најочуванији средњовековни град Румуније, и родно место Влада Цепеша (Vlad Ţepeş), познатијег као Дракула (Dracula). Обилазак старог центра града из 14 века, родна кућа Дракуле, цркве у којој је крштен. Факултативни обилазак старе куле и музеја мучења. У поподневним часовима наставак путовања за Брашов обилазак града: СветоНиколајевска црква ван зидина града, Главни градски трг, Стара градска већница, Црна црква, СветоНиколајевска црква унутар зидина града. Смештај у хотел. Ноћење

3 ДАН - Доручак

Факултатини обилазак пограничног утврђења дворца Бран из XIII века. Одлазак за Синају. Факултативни обилазак краљевог дворца Пелеш и краљичиног дворца Пелишор као И манастира Синаја. Одлазак до Брашова,. Ноћење

4 ДАН - Доручак.

Напуштање хотела. Одлазак до језера Снагов. Факултативна посета манастиру Снагов у коме је Дракула сахрањен. У послеподневним часовима одлазак за Букурешт главни град Румуније. Панорамско разгледање града: Тријумфална капија, палата парламента... Краћа шетња најужим центром града: бивша Краљевска палата, Краљевска задужбина, здање сената... слободно време. У вечерњим часовима полазак за Србију преко Слатине – Крајове – Ђердапа – Великог Градишта – Пожаревца до Београда.

5 ДАН

Долазак у Београд у јутарњим часовима

полазак 23.03.2017. повратак 27.03.2017.
ЦЕНА

80е

ЧЛАНОВИ

40е