РЕГИЈА "ЦЕНТАР", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

28.03.18.:

У КРУШЕВЦУ ОДРЖАНА ПРОШИРЕНА СЕДНИЦА ОДБОРА
РЕГИЈЕ ЦЕНТАР СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Крушевац је 21. марта био домаћин регионалним представницима Синдиката Телекома „Србија“.

Овом састанку су присуствовали и председник Синдиката Мирослав Јоксимовић, потпредседник Иванко Мандић и генерални секретар Зоран Вићентић.
Једном делу састанка присуствовао је и председник Извршног одбора Синдиката Братислав Антанасковић.

Од председника Синдиката и његових најближих сарадника, регионалци су обавештени о тренутном стању у нашој компанији, као и даљим активностима у компанији у које ће се максимално укључити и наш синдикат.

Имајући на уму тренутно стање на телекомуникационој сцени у региону, свесни смо да ће бити неопходно да, заједно са пословодством, учинимо све могуће напоре, како би наша компанија и даље била међу водећим и најуспешнијим у овој области.