18.04.19.:

СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“ ОРГАНИЗУЈЕ

ИЗЛЕТ ЧЛАНОВА СИНДИКАТА НА СРЕБРНО ЈЕЗЕРО (11.05-12.05.2019.)

11.05. субота

Долазак до 12.00 часова и смештај у апартмане (вила Jess, вила Silver stripes, вила Alex, вила Palermo, вила Green, вила Романтика, вила Живановић и вила Стефановић). Сви апармани се налазе у истом крају, опремљени су мини кухињом, сопственим купатилом по структури двокреветни и трокреветни - француски и сингл лежајеви.

13.00-14.00 часова ручак у ресторани Beach bar, на самој обали и у непосредној близини, на бази шведског стола

14.00 часова полазак до манастира Тумане и по завршетку обиласка наставак до локалитета Лепенски вир у пратњи водича

Повратак у апартмане и вечера (такође на бази шведског стола) око 21.00 час. Вечера није свечаног карактера и не садржи музички програм.

Слободно време

12. 05. недеља

Доручак око 09.00 часова и слободно време за обилазак Сребрног језера

12.00 часова полазак бродом на крстарење у трајању од три (3) часа до Голубачке тврђаве

По завршетку крстарења повратак кућама

Члан синдиката плаћа цену од 2.500 дин (укључује смештај, три оброка, обиласке и крстарење и превоз) најкасније у року од 5 (пет) дана од дана пријављивања.

Напомена: Број места је ограничен. У цену није урачунато пиће.

Особе за пријављивање:

СО Дирекција предузећа, Београд 1, Београд 2 и Службе и сектори:
1. Александар Бабовић на мејл: aleksandarbab@telekom.rs
2. Перица Курћубић на мејл: pericak@telekom.rs

Чланови осталих Синдикалних организација пријављују се председницима СО.

Информација о кретању аутобуса на Сребрно језеро за регију "Београд" »