SINDIKAT TELEKOMA " SRBIJA"
SEKRETARIJAT BEOGRAD, KOSOVSKA 10/III
tel. 32-31-447, 32-10-348, faks 32-30-564
Broj: 241/2 Datum: 26. februar 2003. B E O G R A D

O B A V E Š T E NJ E

Predstavnici Sindikata Telekoma "Srbija" zajedno sa predstavnicima druga dva sindikata u "Telekom Srbija"  a.d. razgovarali su u sredu, 26.2.2003. februara sa generalnim direktorom Draškom Petrovićem o zahtevima sindikata.
        Tokom razgovora predstavnicima sindikata prezentovana su dva nova predloga protokola, pošto smo prethodna dva predloga protokola odbili. Jedan od današnjih predloga odnosi se na dinamiku povećanja zarada u toku cele ove godine, a drugi se odnosi na dinamiku povećanja zarada u prvoj polovini ove godine.
        Pregovarači iz Sindikata Telekoma "Srbija" izneli su na sastanku da je za naš sindikat prihvatljivija varijanta protokola koji utvrdjuje povećanje mase zarada u prvoj polovini ove godine, ali su i na njega izneli određenbe primedbe. Štrajkački odbor Sindikata Telekoma "Srbija" će detaljno razmotriti predlog protokola i o svojoj odluci obavestiti predstavnike poslodavca.

Predsednik
Sindikata Telekoma "Srbija"