POŠTAR

2003.

www.sindikat-pttsrbije.org.yu

PODRŽIMO KOLEGE IZ TELEKOMA

U sredu, 08.10.2003. godine ispred Takovske br. 2 od 10 do 11 časova će seodržati protestno okupljanje radnika "Teleoma" a u organizaciji sindikata koji deluju u tom Preduzeću.
        Pošto već godinu dana veoma dobro sarađujemo oko mnogih zajedničkih pitanja, od isplate zarade iz dobiti, sinhronizacije upravljanja preduzećima pa do izbora prihvatljivog modela restruktuiranja, Sindikat PTT Srbije če i ovoga puta podržati kolege i priključiti se pomenutom protestu. Pozivamo i sve naše članove koji su u mogućnosti da dođu i svojim prisustvom pomognu da se započne sa rešavanjem nagomilanih, zajedničkih problema kao što su:

Sindikat PTT Srbije će po hitnom postupku razmatrati dalju saradnju i zajednički nastup sa sindikatima Telekoma zbog veoma teške ekonomske situacije u kojoj se nalazi Pošta i to pre svega zbog neodgovornog ponašanja VLade Republike Srbije.

SINDIKAT PTT SRBIJE