KONFEDERACIJA

SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"

www.sindikat-telekoma.co.yu

Izvestaj sa sa koktela

organizovanog za učesnike finalnog nivoa takmičenja zaposlenih u Preduzeću «Telekom Srbija» sa područja regiona Nis

Dana 11.10.2004. godine u organizaciji Regionalnog odbora organizacije sportskih igara zaposlenih u Preduzeću «Telekom Srbija» za region Nis, u Velikoj sali Upravne zgrade «Telekom Srbija» u Nisu, održan je prijem i koktel za učesnike finalnog nivoa sportskih takmičenja zaposlenih u Preduzeću «Telekom Srbija» na Lepenskom Viru od 23. do 26. 09. 2004. godine.

Učesnike je najpre pozdravio vođa reprezentacije za region Niš Ivica Cvetanović, koji je istakao najbolje rezultate naših takmičara i obećao stvaranje uslova za kvalitetniju pripremu takmičara za naredne sporskte igre.

Ispred poslovodstva skupu su prisustvovali:

- Aleksandar Odalović - Direktor TD za personal i organizaciju Nis, koji je i pozdravio okupljene

- Aleksandar Jovanović – Direktor TD za rezidncijalne klijente Nis

- Saša Đorđević – Direktor TD za logistiku Nis

Svi prisutni iskoristili su ovu priliku da se podsete događaja sa Lepenskog Vira, sa nadom da će ovakvih manifestacija biti i u buduće.

Saša Bačanin iz Nisa

Sekretarijat SINDIKATA TELEKOMA "SRBIJA"

11000 Beograd, Radivoja Koraća 4
telefon: 011/3445-852, 011/3445-860, faks:011/3446-011