KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

ЈОШ МАЛО ДО НОВЕ

Скромна прослава одласка у пензију колегинице Славице Јовић, стручног сарадника Јединственог Синдиката Телекома Србије, била је прилика да се запослени у секретаријатима оба репрезентативна синдиката у Телекому Србија, заједно са гостима (злобници рекоше, углавном све са бившим председницима) мало опусте и друже. Па и запевају.
        Славици желимо да јој пензионерски стаж буде дуг као радни, а свима вама, поштоване колеге, свако добро од свих из Секретаријата Синдиката Телекома „Србија“: Зорана Мрваљевића, Марије Данчетовић, Биљане Јанковић, Славице Стојић, Срђана Бабовића, Гордане Јанићијевић – Потпара, Александре Хаџи Костић и Катарине Костић.

Наша Биља Јанковић поклања Славици дар нашег Синдиката.

Срдачан поздрав бившег и садашњег председника ЈСТС Срђана Голубовића и Славољуба Кандића

Славољуб Кандић и Александар Павловић имају домаћи задатак да заједно са нама „изгурају“ акције за запослене.

Стари другари: Славица Јовић и Зоран Мрваљевић, који јој дошапну да је због ње основан Синдикат пензионера.

Најдирљивији тренутак: званичан опроштај и захвалност за све што је урадила за синдикат: Славица са челницима свог синдиката. Нека јој је дуговечно!

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

телефон: 011/3445-852, 011/3445-860, факс:011/3446-011
sindikat.telekoma@telekom.yu