KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

Информација о колективном осигурању запослених за период од 01.05.2004. год. до 01.05.2005. год.

Обавештавамо Вас да је Предузеће за телекомуникације „Телеком Србија“ а.д. закључило једногодишње уговоре о осигурању запослених од:

1. Трајних последица несрећног случаја на раду и ван рада, као и услед смрти запосленог несрећним случајем и природном смрћу, на осигуране суме:

- инвалидитет 100% 750.000 динара
- смрт несрећним случајем 375.000 динара
- смрт услед болести  375.000 динара

са „ZEPTER OSIGURANJE“ а.д. Београд,

2. Тежих болести (које су настале) и свих врста хируршких интервенција (које су извршене у периоду трајања осигурања), на осигуране суме:

- теже болести до 70.000 динара, зависно од тежине болести
- хируршке интервенције  до 70.000 динара, зависно од тежине операције

са „ ДЕЛТА ОСИГУРАЊЕ“ а.д. Београд,

Обзиром да је ово осигурање закључено у интересу и корист запослених, односно чланова породице запосленог у случају смрти запосленог, детаљна обавештења могу добити у Дирекцији за персонал и организацију, Сектор за односе унутар Предузећа, од Драшковић Бранка, путем тел.: 011/3344-035 и од стручних запослених у Служби за односе унутар Предузећа на ТД за персонал и организацију.

Подсећамо чланове нашег синдиката да су додатно здравствено осигурани од априла 2004. године, код „ДЕЛТА ОСИГУРАЊА“ од тежих болести, које су настале и хируршких интервенција које су извршене, у периоду трајања осигурања на осигуране суме до 30.000 динара, зависно од тежине болести и/или тежине операције. За исплату новца од осигурања потребна је отпусна листа или дијагноза лекара чиме се смањује папирологија и Захтев.
        За додатне информације можете се обратити Секретаријату Синдиката или председницима синдикалних организација.

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu