KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

СО Градски телефон "Београд"

www.sindikat-telekoma.co.yu

Поштоване колеге чланови Синдиката,

СО Градски телефон ''Београд'' и стоматолошка ординација „Вуњак“ склопиле су уговор о сарадњи на основу којег је Вама и члановима Ваше породице омогућено пружање квалитетне стоматолошке услуге уз могућност плаћања на 12 месечних рата путем административне забране.

Ординација „Вуњак“ се налази у улици Народног фронта број 16.

Заказивање прегледа као и све потребне информације добићете позивањем бројева: 011/36-12-633, 064/120-93-51 (Др Никола Вуњак) и 064/160-23-16 (Др Никола Урошевић).

На први преглед са собом понети оверену потврду од стране обрачунске службе.

Постаните члан Удружења „Dentinus“»

Постаните члан Удружења „Dentinus“

Крајњи циљ Удружења је учинити приватну стоматолошку праксу доступном што већем броју њуди тиме што ће се пацијантима понудити специфични услови плаћања уз јединствен ценовник и то са могућношћу плаћања на више рата, са екстра попустом, као и одређени бесплатни пакети услуга.
        Као сараднике Удружење тренутно окупља десет реномираних београдских приватних стоматолошких ординација, две зуботехничке лабораторије и рендтген центар.
        За све информације обратите се председнику Удружења „
Dentinus“, Др Николи Урошевићу на телефон број 064/160-23-16.

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu