KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

УСКОРО „КАЧЕЊЕ“ ЗА „Т-НЕТ“ ОД КУЋЕ ЗАПОСЛЕНОГ
У ЗАВИСНОСТИ ОД ПОТРЕБЕ СЛУЖБЕ (ПО ОДРЕЂЕНОЈ ПРОЦЕДУРИ)

"Дирекција за ИТ" је још пре неколико месеци, у сарадњи са "Дирекцијом за бизнис кориснике" (SMIN), обезбедила све неопходне хардверске и софтверске предуслове да наши радници, којима је то због потребе посла неопходно, приступају T-Net-у (рачунарској мрежи Телекома) од куће и да од куће раде на информационом систему Телекома, или да од куће, преко T-Net-a, "излазе" на Интернет (разуме се и да примају и шаљу е-пошту). Сервис се зове „T-Net biram“ („Т-Net dial“). "Дирекција за ИТ" је направила предлог процедуре на основу које ће се "прикључци" за овај сервис "давати" запосленима. Предлог процедуре је пре пар месеци прослеђен "Дирекцији за персонал и организацију" на усвајање. Процедура још није донета, а кад буде донета омогућићемо, у складу са њом, да се преко SMIN-а, бирањем јединственог телефонског броја, наши запослени "каче" на Т-Net, сазнаје Информативна служба нашег синдиката од директора Дирекције за ИТ дип. инг. Бранимира Перића.

Креативна екипа директора Перића

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu