KОНФЕДЕРАЦИЈА

З А П И С Н И К
са састанка одржаног у Поштанској штедионици 03.10.2005. године

Д Н Е В Н И    Р Е Д

1. Пренос новца са текућих рачуна запослених у „Телеком Србија“ а.д. отворених код Поштанске штедионице на текуће рачуне отворене код других банака

Састанку су присуствовали:
Из Поштанске штедионице: Радмила Ковачић и Љиљана Радовановић;
Из „Телеком Србија“ а.д.: Гордана Стаменковић, Драгана Миленковић, Светлана Стојановић Касаповић и Оливера Маринковић.

На састанку су истакнути проблеми који су се јавили у досадашњем раду:
Представници Поштанске штедионице су изнели следеће:

Из напред наведених разлога дошло је и до неспоразума са преносом средстава по основу учешћа у добити уплаћеног 22.09.2005. године.
        Представници „Телеком Србија“ а.д. су истакли да се свакодневно мора вршити пренос на друге банке, с обзиром да је то истакнуто и у самом Овлашћењу запосленог.

У циљу отклањања проблема који су се јавили у претходном периоду договорено је следеће:
        Поштанска штедионица је у обавези да свакодневно врши пренос уплата извршених по основу:

Такође су на састанку представници „Телеком Србија“ а.д. упознати са платним картицама које издаје ПШ и то: Master card и Maestro. Детаљније о њима може се прочитати на сајту: www.posted.co.yu  (card@posted.co.yu).

Записник сачинила:
Стојановић Касаповић Светлана

Поштанска штедионица

Радмила Ковачић c.p.

„Телеком Србија“ а.д.

Драгана Миленковић c.p.

Гордана Стаменковић c.p.

Оливера Маринковић c.p.

Светлана Стојановић Касаповић c.p.

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu