KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

Неодговорност или срамота?

Телекомуникације су, свима је добро познато, жила куцавица светске привреде. Носилац ове важне привредне функције на нашим просторима је, са сигурношћу можемо рећи, «Телеком Србија», а полуга без које «Телеком Србија» не може да постоји су техничке службе. Ове службе раде напоран и веома одговоран посао и по времену и по невремену, јер је њихов посао, углавном, везан за терен.
        Просторије запослених, монтера и техничара, на овим изузетно важним радним местима, веровали или не, изгледају овако:

Слика речито говори о небризи за наше колеге монтере и техничаре. Обећања и налога одговорних за решавање овог проблема било је много, али ни до данас намештај није набављен.
        Значај проблема сви схватају, или се бар тако декларишу, а проблем и даље постоји.Да ли неко заиста брине о монтерима и техничарима? Очикледно не, али када је потребно да неки посао ураде монтери и техничари сви и то баш сви мисле на њих.
        Да ли је је ово неодговорност или срамота?

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu