KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

Састанак пословодства и представника репрезентативних синдиката одржан је 18. јануара

Представници репрезентативних синдиката иницирали су састанак са пословодством. Састанак је одржан 18. јануара ове године са председником Управног одбора, професором Миланом Божићем, генералним директором Драшком Петровићем и директором Дирекције за људске ресурсе Милицом Ђуровић. На састанку су размотрена сва актуелна питања од значаја за текуће пословање Телекома и тренутни материјални положај његових запослених.
          Генерални директор Драшко Петровић дао је представницима Синдиката, између осталог, исцрпну информацију о тренутном ангажману Компаније и њених запослених у вези са управљањем Мобтелом.
          У разматрању најважнијег питања, материјалног положаја запослених, обе стране дошле су до заједничког закључка да је у овом тренутку једина права адреса за „финансијска питања” Влада, односно Министарство финансија, па ће обе стране настојати, свака у оквиру својих овлашћења и делатности, учини максимално могуће.

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu