KОНФЕДЕРАЦИЈА
СЛОБОДНИХ СИНДИКАТА

www.sindikat-telekoma.co.yu

СТС СО Телеком Ниш одржао је 20.01.2006.год збор радника чланова Синдиката СП Алексинац. Основне теме разговора биле су активност Синдиката у 2006.г и смернице даљег развоја Предузећа.
        Поред председника и потпредседника СО Телеком Ниш, збору су присуствовали и Председник СТС Ивица Цветановић и председник СО крушевац Братислав Антансковић.
        Збор је отворио Представник СП Алексинац Зоран Костић. Председник СТС Ивица Цветановић, упознао је присутне са тренутним активностима око израде новог Колективног уговора, о новом конкурсу за добровољни одлазак из Телекома и о смерницама даљег развоја Предузећа у 2006.г.
        РАДНИ ЦЕНТАР АЛЕКСИНАЦ је новоформирани центар који не располаже адекватном техничком инфраструктуром. Изнети су, између осталог, проблеми у вези са недостатком одговарајућих возила за одржавање ТК капацитета. Договорено је да се изнети проблеми предоче регионалном менаџменту ради хитног изналажења правог решавања.

Секретаријат СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

sindikat.telekoma@telekom.yu