РЕГИЈА ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА

пет, 07.04.:

Pomaže Bog , dragi naši.

Danas su Blagovesti, veliki hrišćanski praznik. Nije slučajno što na Praznik kreće link iz centralne Srbije. Rečima '' Raduj se'' Arhangel Gavrilo je praktično započeo Novi Zavet. Radosne vesti i nama neka budu najčešće objavljivane na ovom sajtu. Radujemo se i tome što smo krenuli sa informisanjem na ovaj način.

Predpostavljam da je većeni kolega i koleginica dostupan računar i da imaju naviku da ulaze na sajt Sindikata Telekoma Srbija. Tamo ćete , kao i do sad imati najvažnije informacije , koje se tiču naših problema u vezi sa poslom, ali i lepih novosti u vezi sa nagrađivanjem, platama, modernizacijom Telekoma, novim uslugama i slično. Kada budete dolazili linkom do centralne Srbije, ovde ćete proveriti, kakve su aktivnosti sindikalnih aktivista sa ovih prostora i šta se važno dešava kod nas. Verujem da ste uglavnom zainteresovani za konačne rezultate DNT- a, kao i pozitivne efekte istog na naše plate. Pregovori sa poslovodstvom su u toku i za sada je izvesno da će nekih pomaka u odnosu na obećana povećanja zarade , planiranih početkom 2006. biti. U kojoj meri, ostaje da sačekamo zvanične informacije iz personala.
      U toku dana imaćete spisak ljudi sa naše regije, koji su DNTom napustili naše preduzeće. Očekujemo i izveštaje sa terena u vezi sa aktivnostima vezanim za sportska takmičenja zaposlenih u Telekomu.
Pišite, sugerišite, javljajte se, kritikujte, sve će nam to biti na korist!

Zoran T. Аdžić
zoranad@telekom.yu