SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"

чет, 18.05.:

ИЗВЕШТАЈ О ДЕШАВАЊИМА У НАРОДНОЈ СКУПШТИНИ

Одбор за финансије Народне скупштине Републике Србије заседао је јуче, 17.05.2006. године. О пакету закона о бесплатним акцијама запослених у јавном сектору требало је да буде речи у оквиру 7. тачаке дневног реда. Случајно или не, заседање је уместо у најављених 13 часова почело у 12,  тако да наши представници – предлагачи закона, нису били присутни, па се о пакету закона није ни расправљало.
       Редовно скупшинско заседање данас је настављено. У току је расправа о појединостима по тачкама које предходе расправи о нашим законима. Очекује се да ће изјашњавање посланика по питању предложених закона Народне иницијативе доћи на ред следеће недеље. До тада, пронађимо народне посланике и рецимо им како да гласају!

sindikat.telekoma@telekom.yu