SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"

пон, 24.07.:

НАСТАВЉЕНИ РАЗГОВОРИ О СТАМБЕНОЈ ПОЛИТИЦИ ПРЕДУЗЕЋА
(предложеном моделу за решавање стамбених потреба запослених у Телекому Србија)

У петак, 21. јула 2006. године пресдтавници репрезентативних синдиката наставили су преговоре са Пословодством у вези решавања стамбених потреба запослених у Предузћу.
          Детаљно су размотрени сви предложени елементи модела кредитирања, а посебно висина кредита, месечна камата, проценат учешћа Предузећа у кредиту, рок отплате и друго.
          Примедбе нашег синдиката односиле су се на висину субвенционисања камате од стране Друштва, предложени рок отплате зајма одобреног од стране Предузећа, дужину грејс периода и друго.
          У наредном периоду Радна група радиће на усклађивању предложеног модела са уложеним сугестијама и примедбама. Очекије се да ће финална верзија модела бити завршена до средине августа месеца када се преговори настављају.
          Детаљније информације о свим условима кредитирања читаћете на нашем сајту када се усвоје сви елеменити модела стамбеног кредитирања.

sindikat.telekoma@telekom.yu