SINDIKAT TELEKOMA "SRBIJA"

уто, 10.10.:

ДАНАС ОТВАРАЊЕ ПОНУДА БАНАКА

Комисија, коју чине по 2 представника из оба репрезентативна синдиката и 3 представника Пословодстава, данас 10. октобра приступити ће отварању пристиглих понуда пословних банака, што је следећа етапа у реализацији Пословне политике за решавање стамбених потреба запослених.
          Управни одбор Предузећа 29. новембра 2006. године једногласно усвојио је Пословну политику, а истог дана банкама је упућено писмо намере. Комисија ће изабрати ону банку (или банке) чији су услови кредитирања најповољнији. Са изабраним банкама, Предузеће ће закључити уговоре о пословно-техничкој сарадњи, након чега ће се расписати конкурс за запослене који желе на овај начин да реше своје стамбено питање.

sindikat.telekoma@telekom.yu