пет, 01.12.:

Одржана пета седница Председништва СТС-а

Буџет за 2007. годину, осврт на недавно одржану презентацију у ТК Центру, преговори са банкама у вези стамбених кредита за запослене, стратегија развоја синдикалног деловања у наредној години, позиција нашег синдиката у Конфедерацији слободних синдиката главне су теме о којима се расправљало на петој седници Председништва СТС-а одржаној у четвртак, 30. новембра.

Најактуелнија тема свакако је планирање Буџета за наредну годину. Председнштво СТС-а дало је овлашћење преговарачком тиму нашег синдиката да заступа ставове који су дефинисани на седници, а тичу се конкретизације појединих буџетских ставки. Већина захтева предочена је менаџменту и на презентацији Буџета за 2007. годину.

Седници су приствовали и Љубомир Ковачев, представник СТС у Управном одбору Предузећа и Александар Павловић, председник Надзорног одбора СТС-а.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu