сре, 31.01.07.:

ПРОСЛАВЊЕНА СЛАВА СИНДИКАТА

У свечарској атмосфери 27. јанура, већ традиционално, Синдикат Телекома „Србија“ прославио је Крсну славу Светог Саву. Тим поводом у просторијама синдиката окупили су се запослени (чланови нашег синдиката) и преставници менаџмента.

У вечерњим часовима, одржан је Светосавски бал, на коме су се колеге из целе Србије, чланови нашег синдиката добили прилику да се боље упознају, забаве и друже. Током вечери организована је томбола, подељене су вредне награде, а најсрећнији ће имати прилику да уживају у путовању.

Захваљујемо се спонзорима који су обезбедили награде: Туристичкoj агенцији – „Astra travel“, „Култ театару“, Предузећу за прераду меса „Гомбит“, козметичким салонима „Оаза“ и „Styles“, Обући „Метро“, ресторанима „Анемона“ и „Roаd star“ , издавачкој кући „Mono&Manana“, , стоматолошкој ординацији „Dentinus“, предузећима „Scream“ и „Lenic laboratories“.

фотографије:
Ненад Новичић