пет, 23.03.07.:

Спортска такмичења запослених у Предузећу

Спортска такмичења запослених у Предузећу, манифестација која се већ традиционално одржава четврту годину за редом, заједничка је активност репрезентативних синдиката и Предузећа. Ове спортске игре биће посебне по томе што се одржавају у години када Предузеће слави свој јубиллеј «Дан Телекома Србија» и десетогодишњицу успешног пословања.

На основу Одлуке Генералног директора - мр Драшка Петровића, формиран је Организациони одбор на нивоу Друштва, као и регионални организациони одбори.

Такмичења ће се реализовати кроз три нивоа, од којих су први и други квалификациони, а трећи финални.

Први ниво спортских игара спроводи се у организацији синдикалних организација репрезентативних синдиката који уједно сносе све трошкове организације овог дела такмичења.

Запослени који желе да учествују пријаве могу доставити председницима синдикалних организација или лицима које су они овластили најкасније до 1. 04. 2007. год.

Завршетак овог круга такмичења на регијама Север, Центар и Југ планиран је до 16. 04. 2007. год., а на регији Београд до 20. 04.2007. год.

Други ниво спорстских игара на регији Север и Југ одржаће се 21. 04. год., а на регији Београд и Центар 28. 04.2007. год..

Право учешћа имају сви запослени који су засновали радни однос на одређено или неодређено време.

О свим даљим активностима и динамици такмичења запослени ће бити благовремено обавештени.

ОРГАНИЗАЦИОНИ ОДБОР
СПОРТСКИХ ТАКМИЧЕЊА