27.06.07:

НАСТАВЉЕНА ОБНОВА ВОЗНОГ ПАРКА

Седамдесет нових доставних возила ускоро на терену

Peugeot Boxer F330 L1H1 2,2 HDI

Седамдесет нових наменских возила, типа Peugeot Boxer са Еуро 4 мотором, ускоро ће бити на терену, потвдио нам је г-дин Мирослав Нинковић, директор Сектора за складиштење и услуге. Возила са додатном опремом за ношење алата, плинских боца и осталим неопходним средствима, намењена су углавном запосленима у Дирекцији за мрежу.

Поменута возила испоручиће компанија Верано моторс, која је на јавном тендеру понудила најбоље услове набавке. Ангажовањем чланова Комисије, који су учествовали у јавној набавци, обезбеђен је бесплатан сервис за ова возила у трајању од 42 месеца, а вредност еурибора смањена је на +1.

Набавком нових возила и расходовањем старих добија се не само на квалитету брзине пружене услуге већ и на сигурности и безбедности запослених који та возила користе.

Peugeot - Srbija i Crna Gora упознајте се са будућим превозним средством !!!

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu