чет, 05.07.07.:

Одржана седница Скупштине КСС-а

Седница Скупштине Конфедерације слободних синдиката одржана је данас, 05.07.2007. године у Крагујевцу. Изабрани су нови чланови радних тела, усвојен је план и програм активности за 2007. годину као и измене и допуне Статута Конфедерације чиме је отворена могућност да ова синдикална центала постане водећа у јавном сектору у Србији.

За председника Конфедерације изабран је Ивица Цветановић, а за члана Председништва, у име Синдиката Телекома „Србија“ Мирослав Јоксимовић.

Како је питање поделе бесплатних акција у овом тренутку једно од најважнијих питања за запослене у јавном сектору, договорено је да се са „Акцијом за акције “ настави.

Конфедерацији је приступила и Унија просветних радника Србије која броји више од 20000 чланова.

Фотографије:
Ненад Новичић