РЕГИЈА "ЈУГ"

30.10.07.:

Основано Удружење добровољних давалаца крви на регији Југ

Четрдесетшест наших колега из Телекома и ПТТ-а одазвало се Акцији добровољног давања крви, која је одржана у уторак, 12. јуна у великој сали Поште 1 у Нишу.

Ова хумана акција организована је у сарадњи репрезентативних синдиката Телекома и Синдиката ПТТ-а.

У Нису је дана 26.10.2007.године, са почетком у 12,00х одржана оснивачка скупштина "Удружења добровољних давалаца крви Телеком Србија" у ИДР Југ. Оснивачкој скупштини су присуствовали председник Удружења и идејни творац, колега Небојша Андрејић из Прокупља, секретар Удружења, колега Предраг Станковић из Панчева, представници из свих ИЈ ИДР Југ, представници синдиката, колеге. Гости на оснивачкој скупстини су били Директор ИДР Југ, Александар Јовановић и председник одбора регије Центар, Милан Стевановић.

У одбор Удружења на територији ИДР Југ су изабрани следећи чланови:
1. Звонимир Младеновић – председник одбора
2. Зорица Стојковић – подпреседник одбора
3. Ђорђевић Божидар- РЦ Прокупље
4. Зика Антић- ИЈ Лесковац
5. Мирослав Грујић- ИЈ Зајечар
6. Власта Аранђеловић- ИЈ Ниш-Пирот-Прокупље
7. Драган Микић- ИЈ Врање
8. Горан Станисављевић- ИЈ Бор
9. Радован Петровић- ИЈ Ниш-Пирот- Прокупље

О свим активностима и раду Удружења, колеге ће бити информисане путем нашег сајта, сајта персонала, а ускоро и са сајта нашег Удружења. За информације око учлањавања у Удружење, контакт телефон 064 654-1383.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu