РЕГИЈА "БЕОГРАД"

05.11.07.:

Збор СТС-а у Пожаревцу

Збор чланова Синдиката Телекома „Србија“ одржан је у Пожаревцу у уторак, 30. октобра. Представници СТС-а (Мирослав Јоксимовић, председник и Зоран Вићентић, генерални секретар) су том приликом информисали колеге о бројним активностима синдиката у протеклом периоду, актуелним дешавањима у предузећу, али и планираним активностима СТС-а у наредној години. Борба за упис акција запосленима у јавном сектору, либерализација тржишта телекомуникација и ефекти на запослене у Телекому, преговори у вези Буџета за 2008. годину, спровођење Споразума репрезентативних синдиката и пословодства, добровољно напуштање предузећа су теме које су изазвале највеће интересовање присутних колега.

Представници СТС-а разговарали су о актуелним темама и са Драшком Павловићем, директором ИЈ Пожаревац.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu