29.01.08.:

Информација у вези документације потребне за пријављивање за бесплатне акције коју издаје предузеће

Обавештавамо запослене да ће оверене фотокопије радних књижица и потврду о оствареним годинама радног стажа Дирекција за људске ресурсе/ Самосталне службе за персоналне послове у Извршним дирекијама регија припремити и да ће организовати уручење докумената по организационим целинама до 31.03.2008. када ће почети пријављивање запослених и бивших запослених у „Телекому Србија“ који имају право на пренос акција без накнаде.

Детаљне информације о начину и терминима издавања наведених докумената, Дирекција за људске ресурсе накнадно ће објавити на сајту www.personal.telekom.yu .

Сва питања у вези издавања потребне документације од стране предузећа запослени могу поставити на сајту Дирекције за људске ресурсе у рубрици „питајте персонал“.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu