ПУТОВАЊА.:

ПУТОВАЊА

Синдикат Телекома „Србија“ склопио је уговоре о пословно-техничкој сарадњи са туристичким агенцијама: „Trontours travel“, „Astra travel“ », „Lasta tours“ » , „Tron tours“ » и "Montesol TRAVEL"» и тиме омогућио својим члановима да користе услуге ових агенција по повлашћеним ценама.

За све детаљније информације о погодностима и туристичким дестинацијама потражите на: www.trontours.co.yu www.astratravel.co.yu www.lasta.co.yu и
www.montesol.co.yu

Заинтересовани чланови нашег синдиката потребно је да се ради издавања потврде обрате на тел: 3445-860.

Нова понуда ТРОН турс-а

Шид: Међународни BIKE FEST у Шиду 2. маја »

Бугарска, Нови Несебар: вила Елена », вила Марија », вила Наско », вила Поља », вила Саса », вила Сотиров »

Грчка, Аспровалта: вила Ставрула »

Грчка, Ханиоти: Ангело », вила Триандафилос », вила Анастасиа », вила Ливас »

Грчка, Крф: Беницес Lux », Лемонас », Телис »

Грчка, Olympic Beach: вила Тасос », вила Вера »

Грчка, Паралија: Галаксидис », Кики », Костас », Манос »

Грчка, Пефкохори: Атина », Грегорис », Кумбарос »

Грчка, Ставрос: вила Диамандо », вила Каракасис », вила Макис »

Грчка, Тасос - Лименас: вила Александра I », вила Александра », вила Занет »

Грчка, Тасос - Потос: вила Елени », вила Лампирис », вила Озон », вила Сотирис », вила Вета »

Понуда Ласте

Црна Гора 2008: Игало и Мељине »

Члановима Синдиката Телекома „Србија“ обезбеђен је попуст од 5% на већ постојеће цене, као и могућност одложеног плаћања путем административне забране.

Понуда Montesol TRAVEL

Истамбул 6 дана »

Неос Марнарас »

Туристички аранжмани за летовање у Грчкој и Бугарској могу се плаћати у више рата путем административних забране, с тим да последња рата доспева најкасније до 15.10.2008. године.

Остале аранжмане можете видети на сајту „Montesol TRAVEL“.

СПА ПРОГРАМ

Пролом и Луковска Бања »

Понуда ТРОН турс-а

Будимпешта: викенд »