05.05.08.:

Одржана финална такмичења

радних и спортских игара запослених

На Златибору од четвртка 08.05. до недеље 11.05.2008. године одржана су финална такмичења запослених у Предузећу у осам спортских и три радне дисциплине.

Из Предузећа „Телеком Србија“ а.д. учествовале су репрезентације регије „Север“, регије „Београд“, регије „Центар“ и регије „Југ“, репрезентација Привредног друштва „Телус“ а.д. и репрезентација „Телекома Српске“ а.д..

Најбољи спортисти међу запосленима такмичили су се у малом фудбалу, баскету, пливању, атлетици, одбојци, пикаду, стоном тенису и шаху. У финалном делу радних такмичења ТТ монтери су се такмичили у кабловским, ваздушним ТТ водовима и оптици у теоретском и практичном делу.

Генерални директор Бранко Радујко отворио је игре и пожелео учесницима много спортског успеха и лепог дружења.

У име 335 такмичара у спортским и 72 такмичара у радним дисциплинама свечану заклетву прочитала је Сандра Коцић.

Колеге из Удружења добровољних давалаца крви „Телеком Србија“ организовали су акцију добровољног давања крви у петак 09. маја, на платоу испред ресторана „Златни бор“, као и акцију пошумљавања садницама које је поклонила наша компанија.

Ревијална фудбалска утакмица између представника Синдиката и Менаџмента била је узбудљива и неизвесна до самог краја. У фер надметању победили су представници Синдиката са резултатом 4:2.

Ова фудбалска утакмица, утакмица у баскету између представника Удружења добровљних даваоца крви и Менаџмента ( 7 : 6) и такмичење у надвлачењу конопца између представника Синдиката Телекома „Србија“ и екипе ТТ монтера ( 0 : 1), представили су ревијални део сусрета на Златибору.

Такмичарски дух и дружење обележиле су и ове радно-спортске игре. Након напорних такмичења, на завршној вечери, најуспешнијима уручене су награде, пехари и дипломе. Радно-спортске игре запослених је затворио мр Дејан Николић, директор Дирекције за логистику.

Фотограф Ненад Новичић

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu