СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА" РЕГИЈА "БЕОГРАД"

19.03.09.:

ЗБОР ЗАПОСЛЕНИХ У ШАПЦУ

Збор запослених у ИЈ Шабац одржан је 18.03.2009. године са почетком у 09,00 часова, у пуној сали Управне зграде Телекома. Збору су присуствовали председник Синдиката Телекома “Србија“ Мирослав Јоксимовић, председник Регије Београд Синдиката Телекома “Србија“ Звонко Зеленкапић, председник СО Шабац Бранко Јеремић и генерални секретар Синдиката Телекома “Србија“ Зоран Вићентић.

Запослени су се одазвали у великом броју, тако да је збору присуствовало више од шездесет колегиница и колега који су дошли да чују информације од највиших представника Синдиката, а присуствовали су и запослени у „Телус“а.д..

Теме збора су биле :

• Актуелно стање у „Телеком Србија“ а.д.

• Изјаве и информације о могућој приватизацији „Телеком Србија“ а.д.

• Активности Удружења власника акција „Телеком Србија“ а.д.

• Константна борба Синдиката за заштиту права својих чланаова у наредном периоду

Након исцрпног излагања председника Мирослава Јоксимовића и других представника синдиката о свим врућим темама, запослени су имали пуно питања на које су добили адекватне одговоре.