СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА" РЕГИЈА "БЕОГРАД"

31.03.09.:

ВЕСТИ ИЗ СО „БЕОГРАД 2“

ОДРЖАНИ ЗБОРОВИ
У МЛАДЕНОВЦУ, ЛАЗАРЕВЦУ, БАРАЈЕВУ И УМЦИ

У Младеновцу, дана 18.03.2009 године са почетком у 09,00 часова одржан је збор запослених у Сопоту и Младеновацу. Састанку су присуствовали Младен Јакшић, председник СО „Београд 2“, Игор Милосављевић, потпредседник СО „Београд 2“ и повереници за Младеновац и Сопот Душан Ђорђевић и Горан Срећковић. Збор је изазвао велику пажњу колегиница и колега.

Теме састанка су биле следеће :

1. Тренутно стање у Предузећу;

2. Активности Удружења власника акција „Телеком Србија“ а.д.;

3. Противречне информације и изјаве одговорних о могућој продаји „Телекома“а.д.;

4. Досадашњи резултати рада Синдиката.

На исте теме 19. марта одржан је збор у Лазаревцу, коме је присуствовао Драган Благојевић, повереник за Лазаревац, а зборови су одржани и у Барајеву, 23. марта Обреновцу и Умци 25. марта којима су присуствовали у Младен Јакшић, председник СО „Београд 2“, Игор Милосављевић, потпредседник СО „Београд 2“. Сви зборови су били веома посећени.