18.12.09.:

ОДРЖАНА СЕДНИЦА ИЗВРШНОГ ОДБОРА
СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Седница Извршног одбора Синдиката Телекома „Србија“ одржана је 17.12.2009. године са почетком у 11,00 часова. На дневном реду седнице било је разматрање актуелних тема везаних за „Телеком Србија“а.д. од којих је најбитнији предлог Буџета „Телеком Србија“а.д. за 2010. годину, али и друге теме као што је најављена измена Закона о бесплатним акцијама, планови везани за приватизацију, политика зарада у Предузећу, оцењивање радног учинка запослених, спровођење добровољног одласка из Предузећа, обављање специјалистичких лекарских прегледа запослених, додела новогодишњих пакетића деци запослених и још многа питања од значаја за запослене. Такође, на седници су разматране и активности нашег синдиката везане за „Телус“а.д., као и активности Конфедерације слободних синдиката.

Чланови Извршног одбора упознати су са дневним редом седнице Управног одбора Предузећа која ће се одржати 22.12.2009. године, на којој је једна од тачки дневног реда усвајање Буџета „Телеком Србија“а.д. за 2010. годину, тако да је Извршни одбор донео одлуку о ставу нашег синдиката везано за предложени Буџет за 2010. годину и будућим активностима везаним за политику зарада и остала примања запослених у 2010. години.