СО "ТЕЛУС"

гост: г-дин Бранко Радујко, генерални директор
„Телеком Србија“
а.д

На састанку Извршног одбора Синдиката Телекома „Србија“ и проширеног Управног одбора Јединственог Синдиката Телекома Србија, који је одржан 01.04.2010. у великој сали ТК центра у Београду, на тему доношења одлуке од стране Владе Републике Србије о продаји 40% акција „Телекома Србија“ а.д., као гост је био присутан генерални директор „Телекома Србија“а.д. г-дин Бранко Радујко.

Овом приликом генерални директор је изјавио да ће уговор са Привредним друштвом „Телус“а.д. бити продужен, што је у овом тренутку најбитније и најзначајније за све запослене у „Телус“ а.д..

Ова изјава генералног директора „Телекома Србија“ а.д. о продужењу уговора је највећа награда и сатисфакција запосленима, који су и најзаслужнији, јер су поднели највећи терет посла.

Схвативши изузетно тешку и сложену ситуацију у „Телус“ а.д. Синдикат Телекома „Србија“ СО Телус је дао и свој допринос како би се превазишли сви нагомилани проблеми.

ОДБОР СО ТЕЛУС

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu