10.03.10.:

ОДРЖАН ЗАЈЕДНИЧКИ САСТАНАК СИНДИКАТА И УДРУЖЕЊА МОНТЕРА СА ГЕНЕРАЛНИМ ДИРЕКТОРОМ „ТЕЛЕКОМ СРБИЈА“ А.Д.

Састанак представника Синдиката Телекома „Србија“, Јединственог Синдиката Телекома Србија, Синдиката „Телеком Србија“ Независност, Јединственог Синдиката Телус и Удружења монтера за телекомуникациону мрежу Србије са генералним директором „Телеком Србија“ а.д., г-дином Бранком Радујком, одржан је данас у просторијама репрезентативних синдиката у Београду, са почетком у 9,00 часова. На састанку су разматрана актуелна питања од значаја за компанију, а посебно питања везана за продају компаније и будући положај запослених у зависности од исхода процеса продаје.

Генерални директор је навео да је процес продаје врло сложен и да још увек има отворених питања на ову тему, тако да је тешко говорити о исходу процеса. Истакао је да компанија не сме да губи време на процес продаје који је у току, већ је потребно да се окрене даљем развоју уз помоћ државе кроз регулативу.

99web: