РЕГИЈА "БЕОГРАД", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

21.04.11.:

ОДРЖАНА XVI - ИЗБОРНА - СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ
СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Шеснаеста – изборна - седница Скупштине Синдиката Телекома „Србија“ одржана је 20.04.2011. године у Београду.

Седници Скупштине присуствовали су бројни гости: директор Дирекције за корпоративне послове Милан Мекић, директор Функције за опште и логистичке послове Дејан Николић, директор Сектора за интерне односе Горан Гњидић, директор „Телус“ а.д. Александра Хаџи Костић, председник Управног одбора Удружења власника акција „Телеком Србија“ а.д. проф.др. Милан Божић, представник „Дунав пензије“ Зоран Мацановић, директор „Raiffeisen future“ Снежана Ристановић, генерални секретар Конфедерације слободних синдиката Драган Марјановић, председник Јединственог синдиката Телекома Србије Славољуб Кандић, представник Удружења монтера за телекомуникациону мрежу Србије Вишеслав Стевановић, председник Синдиката радника телекомуникација Републике Српске Миленко Топић, потпредседник Синдиката радника телекомуникација Републике Српске Саша Купрешанин, новинар листа „Синдикални повереник“ Јова Поповић. С обзиром да није био у могућности да присуствује седници, генерални директор „Телеком Србија“ а.д. Бранко Радујко упутио је писмо које је прочитано присутнима.

Делегати Скупштине, изабрали су за председника Синдиката Телекома „Србија“ Мирослава Јоксимовића.

Именована су три потпредседника: Иванко Мандић, Ивица Цветановић и потпредседник за делатност физичко техничког обезбеђења и хигијене Ђорђе Роцанов.

Нови мандат поверен је Ралету Анђелковићу за председника Скупштине, док ја за његовог заменика изабран Звонко Зеленкапић.

Изабрани чланови Надзорног одбора су: Аница Козбашић, Слободан Николић, Жељко Близнаковић, Зоран Миладиновић и Ђорђије Миловановић.

Именовани чланови комисије Фонда солидарности су: Јелена Недељков, Олга Ојкић, Драган Спасовски, Зорица Јевремовић, Весна Јаковљевић Радојчић, Маја Мрдаковић и Славенка Златановић.

Именовани чланови Статутарне комисије су: Борислав Коларић, Радина Томановић, Биљана Кнежевић, Бранислав Грандов и Александар Игњатовић.

На седници Скупштине донета је Одлука о формирању Комисије за праћење мобинга и родне равноправности.

ИНФО СЛУЖБА СТ"С"

Погледајте фотографије:

Председник Синдиката Телекома "Србија" Мирослав Јоксимовић

Директор Дирекције за корпоративне послове Милан Мекић

Гости и делегати седнице Скупштине Синдиката Телекома „Србија“

с лева на десно: Мирослав Јоксимовић, Дејан Николић, Иванко Мандић и Милан Божић

с лева на десно: Иванко Мандић, Милан Божић, Горан Гњидић, Зоран Мацановић, Снежана Ристановић и Драган Марјановић

с лева на десно: Саша Купрешанин, Миленко Топић, Славољуб Кандић, Ивица Цветановић и Вишеслав Стевановић

гласање делегата Скупштине Синдиката Телекома „Србија“

Радно председништво

99web: