11.05.11.:

ОДРЖАНА КОНСТИТУТИВНА СЕДНИЦА ИЗВРШНОГ ОДБОРА СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Јучерашњом седницом Извршног одбора у новом саставу, на којој је изабран председник Извршног одбора Братислав Антанасковић, завршени су избори у Синдикату Телекома „Србија“.

На истој седници за заменика председника Извршног одбора именован је Драгча Стојмировић, а за генералног секретара Зоран Вићентић.

За чланове новоформиране Комисије за праћење мобинга и родну равноправност именовани су Драган Јелић из регије Београд, Милован Васић из регије Центар, Стојан Ангеловски из регије Југ, Јелена Недељков из регије Север, Јелена Ћесаровић из Секретаријата Синдиката и један представник синдиката у Одбору за безбедност и здравље на раду у „Телеком Србија“а.д..

Поред избора на дневном реду конститутивне седнице Извршног одбора било је и разматрање недавно завршеног тендера и неуспеле продаје већинског дела државног власништва у „Телеком Србија“а.д., као и активности нашег Синдиката у наредном периоду.

ИНФО СТС

99web: