24.06.11.:

ОДРЖАН САСТАНАК ПРЕДСЕДНИШТВА СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“ И
ГЕНЕРАЛНОГ ДИРЕКТОРА „ТЕЛЕКОМ СРБИЈА“ а.д.

У просторијама Синдиката Телекома „Србија“, данас 24.06.2011. године, одржан је састанак Председништва Синдиката Телекома „Србија“ и генералног директора „Телеком Србија“ а.д. Бранка Радујка.

На састанку је дискутовано о будућем положају „Телеком Србија“ а.д. на тржишту телекомуникација, преласку из затвореног у отворено акционарско друштво, подели бесплатних акција, материјалном положају запослених, ребалансу буџета за 2011. годину, повећању инвестиција, евентуалном добровољном напуштању Телекома, пријему младих кадрова у радни однос, и другим темама које су значајне за положај запослених.

У отвореном разговору, представници Синдиката и генерални директор Бранко Радујко изнели су своја виђења о свим темама које су везане за будућност „Телеком Србија“ а.д., „Телус“ а.д. , а самим тим и о положају запослених. Закључено је да је наставак сарадње Синдиката и пословодства неопходан, како би сви циљеви развоја били остварени како у интересу компаније, тако и у интересу запослених.

ИНФО СТ“С“

99web: